Poznej sám sebe

Tak jako čas od času děláme generální úklid v bytě, upravujeme svůj zevnějšek a dbáme na jeho očistu, měli bychom takový úklid udělat i uvnitř. Grafologický rozbor osobnosti odhalí i to, co skrýváme, často i před sebou samými. Popisuje to dobré i horší o nás, vyžaduje tedy odvahu se na sebe podívat kriticky. Ale jen tak je možno postoupit dále, pracovat na svém rozvoji.

Grafologický rozbor si nechávají dělat studenti, když hledají své perspektivy, ženy středního věku, které se ocitají na křižovatce a také hledají čím svůj život naplnit po odchodu odrostlých dětí, muži, kteří řeší své hluboké problémy a další …

Ke grafologickému rozboru potřebujeme nějaké písemnosti napsané v poslední době spontánně, bez vědomí toho, že budou sloužit k rozboru. Mohou to být pracovní poznámky, dopisy, u žen třeba kuchařské recepty, v krajním případě dopis napsaný grafologovi. Rozsah písemnosti by měl být minimálně l strana A4 pokud možno na nelinkovaném papíru. K tomu je dobré ještě nakreslit strom - jakýkoliv, také na čistý kancelářský papír formátu A4 obyčejnou tužkou. Informace o klientovi: věk, vzdělání, pohlaví.

Cena grafologického rozboru pro soukromou osobu je Kč 1 400,-.